Kdy ji konečně najdu ?!

29. června 2009 v 21:28 | Vaše "Andělská" Naru x3 mňaaau |  Kdy ji konečně najdu?!
Tak Tady je nová kapitulovka s názvem kdy ji konečně najdu no XDD a je to zajímavé XDDDDDKdy JI konečně najdu ?!
 
"klap,klap,klap…" dříve bílé tenisky nyní počmárané černou líhárnou pleskaly o podlahu školní chodby na níž neměl jejich majitel v tuto chvíli co pohledávat.Ani se tím nijak nezabýval snažil se najít školní záchodky, venku lilo takže musel na záchody.Asi po pěti minutách to konečně našel bílé dveře s papírovou cedulkou WC , vstoupil a zavřel za sebou.Prošel okolo řady umyvadel zastavil se a zatočil kohoutkem.Nic….nechal kohoutek kohoutkem a přešel až ke kabinkám. Nikde nikdo….šestnáctiletý chlapec se opřel o studenou stěnu a svezl se na dlažbu."už zas! Kurva ! proč proč proč jen já?!" Křičel v duchu modroočko a praštil rudou do stěny takovou silou až mu zbělely klouby.Strčil ruku do kapsy a nahmatal poloprázdnou krabičku cigaret i se zapalovačem.Nic se nestane když si zapálí do konce hodiny zbývá ještě 35 minut nikdo ho nenachytá.Zapálil si tedy vlhkou cigaretu ,popotáhl a začal přemýšlet. "nechápu to ….už od malička se na mě lepí jenom samí kluci! Jsem pro ně jak magnet nebo co…ale dneska další vždy když si s někým začnu aspoň trošičku rozumět vyjede po mě ! " Chlapci jeho život připomínal domeček z karet.Jeden velký s mnoha patry jenž se kácely jeden po druhém. "zajímalo by mě proč nikdo nechodí čudit sem …je tu příjemně a ticho" Odpovědi na jeho poslední otázku se mu dostalo za pár vteřin."CRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR" požární zvonek a požární rozstřiky se spustily po celé škole a zmočily všechny kdo byly poblíž.
 
Později v kanceláři ředitele
 
"co to mělo znamenat Houzuki?!!!" Zahřměl plešatý 50ník za stolem v kanceláři ředitele.Mládenec si jen odfrkl a odhodil pramínek sněhobílých vlasů.
"já čekám Pane Houzuki?!"dodal netrpělivě ředitel ---
"Já-" avšak mladý Houzuki svou drzou poznámku nedopověděl protože do dveří vpadl Chlapec s podlouhlými černými vlasy a snad ještě nejtemnějšíma očima."Pane -Jéééé ahoj Sui !" vyhrkl černovlásek když uviděl bělovlasého chlapce v mokrém šatstvu jenž se mu lepilo na tělo.Uprostřed svlékání mladíka očima ho vyrušil ředitel "co potřebuješ Stryncle?!"jmenovaný sebou trhl " Shiyak-sempai vás žádá o nějaké dotazníky" vypravil ze sebe bez omáčky Sven otočil se na podpatku čapl Suie do náruče a než stačil ředitel něco udělat byly pryč.Sven uháněl chodbou se Suiem v náručí jehož studené tělo si tiskl k sobě.To se však bělovláskovi moc nelíbilo a snažil se z jeho sevření vymanit."pusť mě kurva ! " a zkoušel ho od sebe odstrčit ale marně , Svenův stisk byl moc silný."přestaň se vrtět nebo tě upustím…" přikázal mu , Sui se mu najednou zdál jiný …takový až roztomilí…proboha na co to myslí ?!Mlčky doběhl do jejich společného pokoje."tak a teď buď ticho , než skončí vyučování zůstaneš tady" A z výšky ho hodil na postel. "počkej a co když mě tady ten plešoun najde ?! " vyprskl na svého spolubydlícího."Nenajde…jedinej kdo ví že jsi tady jsem já…. Stěny jsou tlusté nic o čem mluvíme není slyšet ven a dveře " Sven otočil klíčem v zámku " se dají zamknout…" Suimu se v očích záblesk strachu.
O pár minut později 5m od SS pokoje (Sven , Sui =D)
 
"hele Robiene , neviděl jsi Suiho? " zeptal se blonďáček a podíval se na velké dubové dveře s
dvěma velkýma zlatýma S." nečekejte na mě sejdem se na obědě! " stačil křiknout ještě za ostatními , než zmizely za rohem a z místnosti se ozval Suiuv (omj XD) výkřik.Naru vykulil vystrašeně oči "Sui?…." začal normálním hlasem… " přestaň ! IIIK!" …Zadržoval bělovlasý vzdechy způsobené Svenovím jazykem na jeho bradavkách."SUI!!!!!!" zařval Naru za dveří a vší silou do nich kopl. Dveře se zatřásly ale jinak se ani nehly.Nebeská modř v jeho očích se zachmuřila a změnila barvu do krvavě rudé.Rozhlédl se po chodbě a když si byl jistý že nikde nikdy není prohnul se jako kočka což byla na kluka dost neobvyklé a vklouzl rukou po straně do volných kalhot.O vteřinku později vytáhl teleskopickou tyč která byla po celé délce zdobená podivnými ornamenty a zakončená po obouch stranách placatou kruhovou plochou hladkou jako čerstvě položené linoleum.Zvedla tyč nad hlavu , kolem ní se začala točit rudá neznámá síla.Tyč začala měnit svůj tvar , prodloužila část kde jí Naru držel a na špičce utvořila velké kovové závaží …Kladivo.Drobný chlapec dřímal v rukách obrovskou zbraň hromadného ničení….S nadpřirozenou ladností a lehkostí se rozmáchl a rozdrtil masivní dveře na třísky.Položil si kladivo na rameno a zvedl Svena za košili do vzduchu od polonahého Suiho ( XDDDD) "bezcenný….."prohodil Svena Dveřmi skříně mezi košile a tepláky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 29. června 2009 v 22:03 | Reagovat

opravdu zajímavé:) rychle pokráčko:)

2 Klapča Klapča | Web | 1. července 2009 v 12:52 | Reagovat

OMJ!! Pokráčko!! To je napínavé!! Nechtěla bys spřátelit?

3 Klapča Klapča | Web | 1. července 2009 v 12:56 | Reagovat

ty vogo!! TY vypadáč úplně jako Bára Kremerová, která byla mojí spolužačkou... :D O_____o

4 Klapča Klapča | Web | 1. července 2009 v 13:07 | Reagovat

bývalá...

5 K!K!NK@ K!K!NK@ | Web | 1. července 2009 v 17:13 | Reagovat

loool, drsný xDDD

6 Naru Naru | 1. července 2009 v 20:59 | Reagovat

Bože co to je nějaký návštěvnost ne ?§ XDDDD na tohle nejsem zvyklá XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama